Galeri-1   /  Galeri-2   /  Galeri-3   /  Galeri-4   /  Galeri-5   /  Galeri-6   /  Galeri-7  /   Galeri-8  /  Galeri-9   /  Galeri-10

galeri-11   /   GALERİ-12   /   Galeri Özel   /    Galeri Ödül   /   Galeri Plaket

           
  Eski Orman Bakanımız ve milletvekilimiz Sn. Osman Pepe ile bir toplantı sırasında.  

Ünlü Hintli yönetmen ve organizatör Sn. Prathibha Prahlad ile bir toplantı sonrası.

  MHP Trabzon Milletvekili Sn. S. Latin Yunusoğlu ile bir toplantı sonrası.   TUROB Başkanı Sn. Timur Bayındır ve ekibi ile bir toplantı esnasında.   Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı ÖKM istaşare toplantısı.  
           
  Bozkır Hisarlık Dernek Bşk. Sn. Mustafa Aydın ve yardımcısı Barış Başkan'ı ofisinde ziyaret etti.   Çimento Fabrikaları Genel Müdürü Sn. Cevat Erdeve Sn. Barış Boyacı'yı ofisinde ziyaret etti.   Ünlü İngiliz Finans Direktörü Sn. Christopher Jenkins ile çekilen hatıra fotoğrafı.   Engelliler Fed. Başkanı Sn. Av. Turhan İçli ve heyeti ile birlikte yenilen yemek sonrası.   Kosova Parlamentosu LDK Grup Başkanı Sn. Lütfi Hazıri ve milletvekilleri ile bir toplantı sonrası.  
           
  Senegal Başkonsolosu Sn. Nihat Boytüzün ile birlikte bir akşam yemeği sonrası.   Ünlü ressam Burhan Önal, Sn. Boyacıyı resmettiği tablosunu Barış Başkanımıza hediye etti.   Sn. Mustafa Albayrak ve Sn. Birsen Kartal, Sn. Barış Boyacı'yı ofisinde ziyaret etti.    Senegal Ankara Büyükelçisi Sn. Nicolas A. Nyouky ile bir toplantı sonrası çekilen hatıra fotoğrafı.   GÖZDER Genel Başkanı Sn. Bülent Kelleci Sn. Boyacı'yı ofisinde ziyaret etti.   
           
  Akıncılar Derneği Genel Başkanı Sn. Abdülvahap Demirel Sn. Başkan'ı ofisinde ziyaret etti.    Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Y. Ulaş İlkyaz'ın ziyareti.    Oruçgazi llköğretim Okulu Müdürü Sn. Çetin İğci'nin Sn. Boyacı'yı ziyareti esnasında çekilen fotoğraf.   Vefaspor Klübü yöneticileri Sn. Mehmet Uluçeşme ve Sn. Selami Demir'in ziyareti.   Barış Başkan, ünlü iş ve spor adamı Sn. Kamil Kehale'yi ziyaret etti.  
           
  Konyalılar Vakfı'ndan Sn. Adem Taşcı'nın Barış Başkanı ziyareti.   Barış Başkan'ın yakın dostları Sn. Hızır Demir ve Sn. Ferit Arpa   Barış Boyacı Kanal T Yön. Kurulu Başkanı Sn. İdris Keskinci ile birlikte.   Görme engelli söz yazarı Sn. Ahmet Özkan ve oğlu Sn. Barış Boyacı'yı ziyaret etti.   Em. Tapu Müdürü Sn. Süleyman Altuncu'nun Barış Boyacı'yı ziyaretinden bir kare.  
           
  Ak Parti Kadın Kollarından Sn. Ayten Gülbaran'ın ziyareti.   Ak Parti SKM Kameramanı Çetin Bey'in Sn. Başkan'ı ziyareti.   Niğde Fesleğen Dernek Başkanı Sn. Ahmet Çelik ve ekibi Sn. Boyacı'yı ziyaret etti.   Sn. Barış Boyacı İBB Lojistik Merkezi'ni ziyaret etti ve tesislerle ilgili bilgi aldı.   Sn. Boyacı KC Group Yön. Kur. Bşk. Sn. Hızır Demir ve dostları ile birlikte.  

Galeri-1   /  Galeri-2   /  Galeri-3   /  Galeri-4   /  Galeri-5   /  Galeri-6   /  Galeri-7  /   Galeri-8  /  Galeri-9   /  Galeri-10

galeri-11   /   GALERİ-12   /   Galeri Özel   /    Galeri Ödül   /   Galeri Plaket

Design by Bahattin GÜL  2004-2008

0 212 415 55 53

FarkMar Marketler Zinciri - Alışverişin Keyfini Farklı Yaşayın -